Stínítko křížového laseru s krytem optiky laseru
Popis zboží:
Stínítko pro křížový laser s krytem optiky laseru. Tímto stínítkem lze jednoduše zakrývat posunutím lamely jednotlivé ramena kříže a vytvořit speciální tvary pomocí jednoho laseru. Kryt rovněž umožňuje výměnu krycího sklíčka optiky laseru.
Jednoduše se nasune na laser, utáhne dvěma šroubky a optika je chráněna před prachem a stříkající kapalinou. Vhodný doplněk tam, kde je hodně abrazivního prachu nebo kapaliny obsahující abrazivní částice. Také u míst kde se svařuje, nebo brousí, či řeže železo. Při poškození sklíčka se povolí dva čelní šroubky a vymění sklíčko VKO - 12/2 mm. Jedno je dodáváno ve smontovaném krytu a další si lze přikoupit.
Upřesňující popis:
Rozměry..
v zavřeném stavu lamel:60x60mm výška 29mmm
v maximálním otevření lamel 75x75mm výška 29mm
Související položky:
Napište nám
Z naší nabídky |
---|
Držáky na hrazdě z PETG tříosé - 3 hlavy |
Držák pro soustavu laserů s volitelným průměrem hlavice. Držák je vyroben z pevného PETG plastu (vol... |
788,00 Kč |
Zelený čárový laser s konektorem M12 na 4.5~42VDC - 10mW |
čárový laser 4,5~42VDC s konektorem M12. 4 pinový konektor M12 (výrobce Lapp Kabel) o krytí IP67 + k... |
5207,00 Kč |
Červený čárový laser IP68 do vody s kabelem a měničem na 6-30V AC/DC - 10mW |
čárový laser 10mW s měničem na 6-30V AC/DC s možností výběru délky kabelu. Provedení laseru s kr... |
2436,00 Kč |
Červený Křížový laser s kontektorem M8 a měničem na 6-30V AC/DC - 5mW-HT |
Křížový laser s měničem na 6-30V AC/DC s konektorem M8 (3 pinový konektor M8) o krytí IP67 + kabel s... |
2981,00 Kč |
Prodlužovací kabel s konektory M8 |
Prodlužovací kabel 2x0,5mm2 s konektory M8 (3pin nebo 4pin). K propojení laseru se vzdáleným zdrojem... |
490,00 Kč |
Držáky na hrazdě z PETG tříosé - 2 hlavy |
Držák pro soustavu laserů s volitelným průměrem hlavice. Držák je vyroben z pevného PETG plastu (vol... |
630,00 Kč |
Zelený bodový laser s konektorem M12 na 4.5~42VDC - 5mW |
Bodový laser 4,5-42VDC s konektorem M12. 4 pinový konektor M12 (výrobce Lapp Kabel) o krytí IP67 + k... |
3202,00 Kč |
Naši patrtneři: lesnickepotreby.cz – lesnické potřeby, oblečení a obuv do lesa / led-zahrada.cz – zahradní osvětlení, designová dekorativní světla
položek v košíku: 0